KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12837009
nr 1283 7009
Hans Bellmer
(1902-1975), Tyskland
Etsning, Kvinnofigur. Signerad, ej numr. Motivet: 18x8 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:22:33
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
21 okt
Hans Bellmer
Läs mer om Hans Bellmer